Гарні доглянуті руки – своєрідна візитівка жінки. Варто лише ковзнути поглядом по руках пані, з якою ви щойно познайомилися, щоб зрозуміти – поважає вона сама себе чи ні, шкодує на себе час і кошти чи ні. Так, ви правильно здогадалися, про все розкажуть руки. І найперше, на що звертає увагу жінка, розглядаючи незнайомку, то це стан нігтів своєї нової знайомої або представниці прекрасної статі, з котрою проводить час через певні обставини, скажімо, під час поїздки в громадському транспорті, в очікуванні своєї черги в установі тощо.

Наявність лаку на нігтьовій пластині не можна вважати показником доглянутості рук. Вимога часу: має бути манікюр.

Задирки та кутикула, яка підступно «налазить» на ніготь, свідчать, що прекрасна леді, на жаль, махнула на себе рукою. Або, можливо, переживає не найкращі часи. А воно вам треба? Щоб такі здогади у когось виникали.

Хочете справляти на оточуючих приємне враження? Подбайте про манікюр. Свої ручки, звісно, краще довірити майстру.

Обрізний манікюр представниці прекрасної статі часто проводять у домашніх умовах. Зазвичай роблять його самостійно. І тут є певні труднощі. Якщо правою рукою (за умови, що ви правша) вправно виходить здійснити всі маніпуляції, особливо, коли ви багато разів робили сама собі манікюр, то лівою рукою все те ж саме повторити складніше, ніж здається на перший погляд. Тож якщо ви – прихильниця класичного (обрізного) манікюру, краще звернутися до професіонала. Майстер виконає цю роботу максимально безпечно для клієнтки (клієнта). Звісно, чоловіків доглянуті нігті теж прикрасять. До того ж лаки для нігтів, представлені у салоні у всьому розмаїтті барв і видів, і кожна відвідувачка зможе вибрати те покриття нігтів, яке їй до вподоби.

Класичний манікюр Ужгород
Класичний манікюр Ужгород
Класичний манікюр Ужгород
Класичний манікюр Ужгород
Класичний манікюр Ужгород
Класичний манікюр Ужгород
Рейтинг користувача: 5 / 5

Манікюрний салон Olga Nails

Манікюрний салон Olga Nails

Новака, 27
Ужгород, Закарпаття 88000

Пн. : 8am - 5pm
Вт. : 8am - 5pm
Ср. : 8am - 5pm
Чт. : 8am - 5pm
Пт. : 8am - 5pm
Телефон
+38 (050) 884-80-25

Приєднуйтесь до нас