Якщо ви щаслива володарка нігтиків, які ростуть прямо, то вам не знадобиться вирівнювання. Якщо ж ваша нігтьова пластина має іншу форму, то нейл-майстер, швидше за все, порадить вам провести вирівнювання нігтьової пластини.

Вирівнювання необхідне у випадку, якщо є так званий «ніготь, що клює». Це означає, що відростаючи, нігтьова пластина деформується, зокрема, загинається донизу. Щоб усунути цей недолік, майстер манікюру проводить певні маніпуляції, головною серед яких є підняття вільного краю за допомогою спеціального штучного матеріалу.

Трампліноподібні нігті теж потребують корекції. І вона складна у виконанні. Такі нігті, коли відростають, починають задиратися догори. Штучним матеріалом доведеться заповнити ділянку із заглибленням. Тільки в такий спосіб можна домогтися вирівнювання нігтьової пластини.

Тим, у кого «складні» нігті, потрібно знайти свого майстра манікюру, який завдяки досвіду, відточеним до досконалості навичкам і вправності зможе надати вашим нігтям правильної форми. Усім клієнтам салонів краси потрібно відповідально ставитися до вибору нейл-майстра, а володаркам нігтів із нігтьовою пластиною, форма якої потребує корекції, слід докласти максимум зусиль для того, щоб потрапити до майстра манікюру – віртуоза у своїй справі.    

Рейтинг користувача: 5 / 5

Манікюрний салон Olga Nails

Манікюрний салон Olga Nails

Новака, 27
Ужгород, Закарпаття 88000

Пн. : 8am - 5pm
Вт. : 8am - 5pm
Ср. : 8am - 5pm
Чт. : 8am - 5pm
Пт. : 8am - 5pm
Телефон
+38 (050) 884-80-25

Приєднуйтесь до нас