Охайний манікюр в будь-якому віці свідчить про те, що людина доглядає за собою. Адже здорові нігті з гарним покриттям відіграють важливу роль у жіночій зовнішності. Доглянуті руки відображають здоровий стан людини, а стильний манікюр додає впевненості кожній із нас.

В прагненні виглядати бездоганно ми звертаємося до багатьох фахівців індустрії краси: косметологів, перукарів, майстрів манікюру. Сучасні салони краси пропонують безліч послуг, направлених на досягнення бездоганного вигляду жінки. Сьогодні ми хочемо поговорити про таку процедуру, як апаратний манікюр. В чому його відмінності від класичного методу догляду за руками? Які переваги й недоліки у процедури? Чому більшість жінок обирає саме цей спосіб манікюру? На всі ці та інші питання ви знайдете відповіді в нашій статті.

Зробити манікюр в Ужгороді. Майстер манікюру OlgaNails.
Зробити манікюр в Ужгороді. Майстер манікюру OlgaNails.
Зробити манікюр в Ужгороді. Майстер манікюру OlgaNails.

Сучасні види манікюру

Сьогодні в багатьох манікюрних кабінетах пропонують декілька способів догляду за руками. Найпоширенішим залишається класичний манікюр, який є підготовчою процедурою перед покриттям нігтів лаком, відновленням або нарощуванням нігтьової пластини. Класичний обрізний манікюр виконується в декілька етапів. Спочатку потрібно розпарити шкіру рук в теплій ванночці, та зрізати кутикулу за допомогою ножиць і кусачок. Однак з точки зору безпеки, цей манікюр не є абсолютно безпечним, адже ризик пошкодження шкіри та травмування досить великий. Щоб правильно та безпечно виконати обрізний манікюр, необхідно мати досвід та навички в цій справі. Крім того, жінкам з індивідуальними особливостями шкіри та слабкою структурою нігтьової пластини цей вид манікюру протипоказаний. Адже ризик травмувати й без того слабкі нігті чи кутикулу залишається. Тому сучасні майстри манікюру пропонують таким клієнтам процедуру комбінованого або апаратного манікюру на вибір. Саме про цей вид догляду за руками ми поговоримо далі.

Апаратний манікюр

Перш за все хочемо зазначити, що з питанням догляду за руками не слід проводити експерименти, адже тільки в салоні вам можуть запропонувати безпечний та якісний манікюр. Однак для досягнення найкращого результату необхідно звертатись за послугою тільки до кваліфікованих майстрів, які мають відповідні сертифікати. Крім того, слід звернути увагу на наявність у майстра безпечних засобів та приладів для стерилізації інструментів. Адже стерильний манікюр є запорукою безпеки вашого здоров’я. Тож перед тим як звернутись до майстра, що виконує апаратний манікюр, подбайте про свою безпеку.

Нагадаємо, що обрізний метод догляду за нігтями підходить далеко не всім жінкам. Якщо у вас є проблеми з нігтьовою пластиною та кутикулою, то майстер запропонує вам зробити манікюр спеціальним апаратом. Це досить простий і зручний метод догляду за руками, який не потребує попереднього розпарювання шкіри рук.

Проводиться ця процедура за допомогою манікюрного приладу, який нагадує електричну ручку. В комплекті до неї входять різноманітні насадки, які використовують для догляду за нігтями. Сам прилад називають фрезер для манікюру. А ось насадки, які відрізняються не тільки зовнішнім виглядом, а й технічними характеристиками, мають назву - фрези.

Отже, фрези розрізняють за типом матеріалу, формою, абразивністю напиленням, а також по діаметру та по жорсткості. Насадки можуть бути виготовлені з круглою, квадратною, циліндричною, овальною, голковидною формою. Матеріал, який застосовують у виробництві фрез - алмаз, твердий сплав, силікон, кераміка, карбід, гума. Відповідно, по абразивності насадки поділяють на делікатні, середні, та грубі напилення. Фрези бувають широкі та вузькі. Чим темніша насадка, тим жорсткіший її тип.

Кожен вид фрези призначений для своєї зони. Насадки використовують для обробки загрубілої шкіри рук, видалення кутикули, врослої нігтьової пластини. Також цей апарат є незамінним для корекції нарощених нігтів.

Переваги та недоліки апаратного манікюру

Насамперед зауважимо, що ця процедура є безпечною для шкіри рук, адже не передбачає використання ріжучих інструментів. Крім того, апаратний манікюр проводять “насухо”, тож попереднього розпарювання рук проводити не потрібно. Сама процедура займає менше часу, ніж класичний спосіб догляду за нігтями. Завдяки різноманітності насадок, фрезер можна застосовувати на найпроблемніших та важкодоступних ділянках шкіри. Апаратний манікюр усуває такі проблеми з нігтями, як відшарування, нерівність нігтьової пластини. Ефект цієї процедури зберігається протягом 2-4 тижнів.

Щодо недоліків апаратного способу, то при сильно запущеному манікюрі з сильно загрубілою шкірою рук, фрезер може не справитись зі своєю роботою. Тому в таких випадках майстер застосовує комбінований манікюр з використанням ріжучих та апаратних інструментів. Власницям чутливої шкіри та тонких нігтів, перед апаратним манікюром слід відновити нігтьову пластину спеціальними засобами. Ну й останнє - застосування цього виду манікюру вимагає певних навичок та досвіду. Тож зробити його в домашніх умовах, самостійно - досить важко. Тому за цією процедурою краще звернутись до професіоналів.

Апаратний манікюр покроково

На підготовчому етапі всі насадки фрезерної ручки дістають зі стерилізатора та обробляють антисептичними засобами робочу поверхню манікюрного стола. Після цього майстер починає приводити до ладу кутикулу. Щоб не травмувати матрикс, необхідно рухати фрезою плавно та легко, піднімаючи та видаляючи зайву шкіру. Щоб видалити огрубілу шкірку з бічних валиків, фрезу тримають в напрямку росту нігтьової пластини, ставлячи насадку “на ребро”. на наступному етапі слід обробити шкіру навколо нігтів. Для цього застосовують спеціальні насадки з делікатним напиленням.

Щоб привести до ладу нігтьові пластини використовують фрезу з насадками, що шліфують і полірують нігті. За допомогою їх можна легко та м’яко обпиляти вільний край нігтя та провести полірування нігтьової пластини. Крім того, апаратний манікюр дозволяє усунути нерівності нігтя та надати йому природного блиску.

На завершення хотілось би зазначити, що кваліфіковані майстри не радять новачкам застосовувати максимальні швидкості при роботі з фрезою. Для досягнення найкращих результатів, слід потренуватись, набути досвіду. Сам прилад під час роботи необхідно тримати під кутом до нігтьової пластини. рухи повинні бути легкими. При наявності у клієнта сильних пошкоджень нігтів, а також запальних процесів на шкірі рук, апаратний манікюр протипоказаний.

Отже, ми розібрались, що ця процедура досить ефективна та безпечна в більшості випадків. Однак для якісного виконання апаратного манікюру необхідно пройти спеціальні курси. Тож виконати цю процедуру може тільки кваліфікований майстер манікюру з досвідом роботи.




Манікюрний салон Olga Nails

Манікюрний салон Olga Nails

Новака, 27
Ужгород, Закарпаття 88000

Пн. : 8am - 5pm
Вт. : 8am - 5pm
Ср. : 8am - 5pm
Чт. : 8am - 5pm
Пт. : 8am - 5pm
Телефон
+38 (050) 884-80-25

Приєднуйтесь до нас