З чого починається будь-який манікюр? Звісно, з гігієнічної чистки нігтів. Це може бути класичний чи апаратний метод догляду за руками. Або ж комбінований манікюр, який поєднує в собі переваги обрізного та апаратного способів. Саме про цей вид догляду за нігтями ми хочемо сьогодні поговорити в нашій статті.
Визначення, переваги та недоліки комбінованого манікюру
Практично кожна жінка шукає рішення для швидкого та якісного надання нігтям доглянутого вигляду. Комбінований манікюр здатен відновити навіть самі занедбані нігті та зберегти результат надовго. В чому полягає особливість цього методу? Річ у тому, що комбінований манікюр передбачає індивідуальний підхід з урахуванням особливостей нігтьової пластини. Тобто за допомогою цього методу можна провести гігієнічну чистку нігтів та кутикули, враховуючи їх особливості й вирішити будь-які проблеми з нігтями буквально за один сеанс. До прикладу, при пошкодженій кутикулі виконувати манікюр з ріжучими інструментами небажано, тому в цьому випадку на допомогу прийде апаратний метод. Якщо розпарювати пальці в ванночці протипоказано, то для пом’якшення шкіри застосовують спеціальний засіб. Більш детально про техніку виконання комбінованого манікюру поговоримо далі.
Ми з’ясували, що цей вид гігієнічної чистки нігтів поєднує в собі дві техніки. Кваліфікований майстер застосовує комбінований манікюр при роботі з проблемними нігтями та кутикулою. Як правило, він поєднує новітні та класичні методи чистки нігтів, при цьому застосовуються різні інструменти та обладнання.
Основні переваги комбінованого манікюру:
- Ретельний огляд нігтьової пластини та індивідуальний підхід для вирішення проблем з нігтями;
- Використання професійного обладнання в поєднанні з класичними інструментами;
- Вирішення таких проблем з нігтями, як: неправильна форма нігтьової пластини, розшарування нігтів, запалення кутикули, мозолисті бічні валики та інше.
- Усунення та попередження видимих естетичних дефектів нігтьової пластини.
- Естетичний вигляд нігтів, як результат комбінованого манікюру.
Отже, ця техніка дозволяє не тільки вирішити проблему не доглянутих нігтів, але і запобігати розвитку багатьох дефектів на нігтьовій пластині чи кутикулі. Що ж потрібно для виконання комбінованого манікюру? В цілому, кваліфікований майстер в процесі роботи може використовувати весь арсенал свого інструментарію: ножиці, кусачки, пушери, пилки, дезінфектори, фрези та інше. Все залежить від попередньої діагностики нігтьової пластини. Оглянувши стан нігтів, майстер визначає основний напрямок чистки - сухий чи мокрий, і після цього підбирає необхідний набір інструментів.
Техніка комбінованого манікюру передбачає поєднання класичного та апаратного методів чистки нігтів. Якщо у клієнта немає протипоказань до розпарювання шкіри в ванночці, то майстер застосує цей спосіб. Варто зазначити, що в складі ванночки можуть міститися протизапальні або пом’якшувальні ефірні олії. Така процедура оздоровлює нігті та кутикулу, полегшує подальшу чистку рук. Якщо застосовується мокрий манікюр, то кутикула видаляється за допомогою кусачок чи ножиць із круглою формою. Після обробки нігті обов’язково знезаражуються антисептичним засобом.
Якщо в процесі роботи майстер вирішив перейти на апаратний манікюр, то він робиться виключно на суху шкіру. В цьому випадку кутикула та бічні валики обробляють за допомогою апаратної фрези. Крім того, різні насадки фрези дозволяють не тільки обробити ложе нігтя, але і відполірувати нігтьову пластину.
Для тих клієнтів, які не віддають перевагу жодному з перерахованих технік манікюру, майстер може запропонувати європейську чистку нігтів. Вона передбачає використання спеціального засобу для видалення кутикули - ремувер. Огрубіла шкіра на пальцях обробляється за допомогою дерев’яних манікюрних паличок чи пушера, зрізається ножицями. Коригування форми вільного краю, полірування нігтьової пластини проводиться виключно пилками та бафами. На завершення, кутикулу обробляють пом’якшувальною олією, що попереджує огрубіння та запалення шкіри рук. Завершується комбінований манікюр, як правило, СПА-процедурами для шкіри рук. Завдяки такому догляду нігті оздоровлюються, а ручки стають гладенькими, доглянутими.
Комбінований манікюр самостійно
Якщо ви звикли доглядати за своїми нігтями вдома, без допомоги професійних майстрів, то пропонуємо вам спробувати зробити комбінований манікюр самостійно. Особливими показниками для такого виду манікюру є тонкі та ламкі нігті, розшарування нігтьової пластини, відсутність блиску на ній. Ми пропонуємо вам покрокове відновлення нігтів із застосуванням мінімального набору засобів та інструментів.
Отже, починаємо догляд за руками з очищення нігтів від старого покриття. Для цього слід застосовувати засоби, що не містять ацетон. Адже ця речовина не тільки має різкий запах, але і здатна проникати в шари нігтьової пластини негативно впливаючи на стан нігтів. Після цього за допомогою пилки необхідно обробити вільний край нігтьової пластини, надавши їй бажаної форми.
Наступним кроком буде приготування пом'якшувальної ванночки для рук. Для цього у ємність з теплою водою додайте 3 краплі улюбленої ефірної олії. Опустіть в ванночку руки на 5 хвилин. Після цього витріть шкіру рук махровим полотенцем.
Тепер ми маємо обробити кутикулу. Відсунути її можна за допомогою апельсинової палички або ж застосовуючи пушер. Обріжте кутикулу ножицями чи кусачками. Якщо шкіра не дуже загрубіла, можна просто здвинути її до основи нігтьової пластини. Бічні валики обробіть пемзою, нанесіть спеціальну сироватку для нігтів, що має протизапальні властивості.
Для пошкоджених нігтів варто придбати спеціальну пасту, яка заповнює тріщини та зміцнює їх. Після цього масажними рухами нанести крем для шкіри. Ну і завершальним етапом буде нанесення на нігті кольорового чи прозорого лаку.
До речі, процедурою комбінованого манікюру часто користуються і чоловіки. Адже представники сильної статі також мають бути доглянутими. Дотримуючись правил та рекомендацій, якими ми поділились в нашій статті, ви зможете самостійно зробити комбінований манікюр не тільки собі, але і своєму чоловіку.
Бажаємо успіхів!