Нарощування нігтів - популярний та доступний вид манікюру, яким користується більшість сучасних жінок. За допомогою цієї процедури можна швидко привести до ладу жіночі ручки. Однак для досягнення найкращого результату в нарощуванні нігтів, варто звернутись до майстра своєї справи. Адже від його навичок залежить і результат манікюру. Тож сьогодні ми пропонуємо вам розглянути основні моменти якісного та безпечного нарощування нігтів за допомогою нашої статті.
Який вид манікюру обрати?
Спеціалісти виділяють кілька варіантів нарощування нігтів - акрилове, гелеве та із застосуванням шелаку. Одним із найпопулярніших видів манікюру є нарощування на форми. За допомогою цієї процедури можна створити будь-яку форму, довжину та дизайн нігтьової пластини.
При акриловому нарощуванні ніготь виглядає дуже акуратно на природно. Варто зазначити, що акриловий матеріал не реагує на перепади температур, доволі легко знімається та при наявному пошкодженні швидко коригується.
Окрім акрилового покриття, наростити ніготь можна і гелем. Полімерний гель випускають в різноманітній кольоровій палітрі, тож витрачатися на покупку лаків вам не доведеться. Крім того, за допомогою гелевого матеріалу можна не тільки створити ідеальну форму нігтьової платини, але й зміцнити ніготь. Однак варто зазначити, що зміцнення нігтів залежить від навичок майстра, який створить правильну архітектуру пластини, а не від товщини гелю. Тож довірившись професіоналу, ви отримаєте не тільки гарний, а і безпечний манікюр.
На що звернути увагу?
Якщо ви зробили вибір на користь нарощених нігтів, то вам варто обрати майстра, який є кваліфікованим фахівцем. Тому не соромтесь попросити у своєї манікюрниці сертифікати, які підтверджують проходження нею курсів по нарощуванню нігтів. Крім того, в кабінеті професіонала наявне тільки професійне обладнання, до числа якого входять витяжка, дезінфікуючі засоби, прилади для очищення та стерилізації інструментів. Адже безпечні та якісні матеріали відіграють важливу роль в створенні гарного манікюру.
Якість гелю чи акрилу також має бути підтверджена наявністю відповідних сертифікатів. Щодо обробки інструментів, то такі засоби можуть бути сухими або рідкими. Варто звернути увагу і на ультрафіолетові лампи, якими користується майстер - вони мають бути в належному технічному стані. Якісна дезінфекція - запорука гарного та безпечного манікюру. Про це слід пам’ятати!
І, звичайно, послуги кваліфікованого майстра не можуть коштувати дешево. Тож не слід гнатися за низькими цінами, якщо ви бажаєте отримати міцні та гарні нігті. Краще платити дорожче і мати стійкий манікюр, ніж продешевити і нашкодити здоров’ю.
Матеріали для нарощення нігтів
Відомо, що нарощування нігтьової платини є одним із методів створення гарного манікюру, який тримається до 3-4 тижнів. Основними матеріалами, які використовують для цієї процедури є гель та акрил. Дане покриття доволі міцне, але за структурою матеріали різні. Тож пропонуємо вам дізнатись про їх відмінності просто зараз.
Акрилове нарощеня нігтів
При створенні такого манікюру використовують спеціальну рідину та порошок. Змішуючи мономер і полімер, майстер отримує густу акрилову консистенцію, яку наносить на ніготь. При взаємодії з повітрям, акрил тредне і створює міцне покриття на нігтьовій пластині. Після цього майстер корегує довжину та форму нігтя, наносить лак та декор на нігті.
Недоліки акрилового покриття криються в тому, що при пошкодженні нігтя, між матеріалом та нігтем може утворитись ніша, в якій будуть розмножуватись бактерії. Тому при відслоюванні нарощеного матеріалу, варто не вагаючись провести корекцію манікюру. Зламаний матеріал досить швидко ремонтується. Видалити акрил можна за допомогою спеціального розчину, без спилювання.
До речі, виробники акрилового покриття застерігають, що цей матеріал досить токсичний, адже містить хімічні речовини й гази. Тому вагітним жінкам та клієнтам з алергічними реакціями слід уникати цього виду манікюру.
Гелеве та біогелеве покриття нарощених нігтів
Гелевий манікюр виглядає більш природно, ніж акрил. Застигає гель під дією ультрафіолету. Саме нарощування нігтів проходить в декілька етапів: створюється форма нігтя, наноситься базовий шар, потім гелевий лак, а в кінці фінішне покриття. Це доволі простий та безпечний спосіб манікюру, яким користується більшість жінок по всьому світу. Крім того, гель не містить шкідливих хімічних речовин, не має різкого запаху, тому вважається досить безпечним та екологічним варіантом сучасного манікюру. Гелеві нігті виглядять міцними та природними. Під таким покриттям не утворюється грибок.
Для нарощення нігтів використовують кольорові, прозорі та матові гелі. Нігтьову пластину з гелевим покриттям можна доповнити малюнком, стразами та іншими видами декору. Тримається гель на нігтях від двох до чотирьох тижнів, після чого потрібно провести корекцію манікюру.
Щодо недоліків гелевого нарощення, то ця технологія передбачає зняття матеріалу за допомогою розчинника та спилювання. Перший може пересушувати нігтьову пластину, а другий - пошкодити ніготь. Тому між процедурою нарощення варто використовувати спеціальні живильні масла для нігтів.
Ще одним різновидом гелевого нарощення є біогель. Цей матеріал тримається до 10 днів, містить натуральні компоненти. Основою біогелю є смола тутового дерева, яка не містить запаху. Тож нарощення біогелем дозволено проводити вагітним жінкам та людям з алергією. Крім того, цей вид манікюру допомагає доглядати за тонкими нігтями, зміцнюючи та відновлюючи нігтьову пластину. Біогель перешкоджає утворенню бактерій і грибків, адже міцно зчіплюється з поверхнею нігтя.
Способи нарощування нігтів
Цей вид манікюру сьогодні проводять за допомогою тіпсів або спеціальних форм для нігтів. Тіпси виготовляють з пластику, вони нагадують накладну нігтьову пластину. Щоб наростити ніготь на тіпси, матеріал кріплять до пластини за допомогою клею, потім за допомогою ножиць та пилки створюють форму і покривають гелем або акрилом. Існують також тіпси з імітацією французького манікюру. З їх допомогою можна швидко створити гарний френч. Процедура займає буквально півгодини.
Найпоширенішим видом нарощування сьогодні є манікюр на рідких тіпсах. Виконується він так: майстер готує кольоровий гель, наносить на ніготь, полімеризує його в ультрафіолетовій лампі, надає пластині бажаної форми, шліфує та покриває фінішним засобом. Такий вид нарощення нігтів виглядає гарно і виконується швидше, ніж класичний манікюр.
Форми для нарощування нігтьової пластини представляють собою паперові, металічні або пластикові шаблони. За допомогою них можна підібрати індивідуальну форму та довжину нігтя, змоделювати правильну та красиву форму пластини. Після затвердіння гелю чи акрилу, форми знімають, зайвий матеріал обпилюють, ніготь полірують та наносять фінішне покриття.
Основною перевагою нарощення нігтів на форми є те, що шаблон може бути виконаний різної форми. Крім того, закладений гель або акрил доволі швидко формується на пластині і створює ідеальну поверхню нігтя. За допомогою тіпсів і форм можна перетворити навіть самі короткі та ламкі нігті на шедевр манікюрного мистецтва.
На завершення, хочемо дати кілька порад, щодо догляду за нарощеними нігтями. Щоб продовжити гарний вигляд манікюру, слід уникати механічного навантаження на ніготь, яке пошкоджує покриття. В перші дні не рекомендується відвідувати сауни чи баню, аби уникнути температурних перепадів, які пошкоджують нарощені нігті. Якщо ніготь потрібно підправити, використовуйте спеціальну абразивну пилку (100х100).
Після трьох тижнів носіння манікюру, слід виконати корекцію нарощених нігтів. Тому запишіться до свого майстра манікюру завчасно.