Погодьтесь, стильний манікюр завжди привертає увагу. Однак гарні нігті - це не тільки вдало підібраний лак та охайна кутикула. Професіонали нігтьової справи характеризують професійний манікюр ідеально розподіленим декоративним покриттям на ідеально рівній формі нігтя. Звісно, досягти таких результатів реально тільки майстрам своєї справи. Тому більшість сучасних жінок регулярно роблять манікюр в салонах, де працюють досвідчені фахівці. 

Сьогодні будь-яке бажання клієнта можна виконати завдяки манікюрним інноваціям. Ще кілька десятиліть тому жінкам не були доступні такі процедури, як нарощування нігтів, покриття гель-лаком, вирівнювання полігелем. Все, на що були здатні майстри того часу - виконати класичний обрізний манікюр з декоративним покриттям.

Сучасним жінкам салони краси пропонують різноманітні методики по догляду за руками. До того ж завдяки новітнім технологіям, за допомогою манікюру можна не тільки наростити, але і відновити нігті, вирівняти нігтьову пластину. Якщо звернутись до професіонала своєї справи, який знається на відновлювальних процедурах, то в результаті ви отримаєте ідеально рівні нігті з гарним покриттям та шикарним відблиском. Сьогодні ми хочемо розповісти вам, як саме проходить процедура відновлення нігтьової пластини. Тож якщо вам знайома ситуація слабких, нерівних нігтів, то наша стаття буде корисною для вас.

Що таке відновлення архітектури нігтя?

Ця процедура направлена на відновлення природної форми нігтьової пластини. Вона показана при ламкості, нерівності нігтьової пластини. Виконують вирівнювання нігтів за допомогою біогелів або акрилових пудр. Також для відновлення архітектури нігтя знадобиться спеціальний інструментарій. Цей процес досить кропіткий, вимагає навичок та уваги майстра. Тож задля досягнення ідеального результату, варто звернутись до професіонала манікюрної справи.

Вирівнювання нігтьової пластини дозволяє досягти максимально природної форми нігтя.Саме на цій поверхні можна створити рівне покриття та правильний відблиск декоративного лаку. Однак для отримання хорошого результату, одних тільки баз, полігелів і інструментів недостатньо - необхідно знати будову нігтьової пластини. Це основа гарного та натурального манікюру.

Манікюр Ужгород. Відновлення архітектури ногтей Ужгород
Манікюр Ужгород. Відновлення архітектури ногтей Ужгород
Манікюр Ужгород. Відновлення архітектури ногтей Ужгород

Архітектура нігтя являє собою модельовану форму, яку створюють за допомогою спеціальних гелів чи акрилу. Вона має бути бездоганною, адже від форми залежить довговічність манікюру. Якщо кінчик нігтьової пластини буде товстішим, ніж покриття посередині, то це не тільки буде виглядати неестетично, але і призведе до зламу нігтя. Саме тому довірити процедуру відновлення нігтя варто майстру, який бездоганно виконує свою роботу.

Засоби для вирівнювання нігтьової пластини

Відновлення архітектури нігтя проводять декількома способами. На допомогу майстрам приходять такі засоби, як база, біогель, акрилова пудра. Розглянемо кожен із методів окремо.

Відновлення архітектури нігтя базою проводиться за допомогою спеціального густого засобу, який полімеризується в ультрафіолетовій лампі. Як це робиться? 

Перш за все необхідно підготувати нігтьову пластину: обрізати кутикулу і прибрати зайву шкіру навколо нігтя. Для цього можна користуватися апаратним манікюром.

Після того, як нігтьова пластина підготовлена, на неї наносять тонкий шар базового засобу, сушать кожен ніготь окремо в ультрафіолетовій лампі. Щоб досягти бездоганності в роботі, необхідно розподілити невелику кількість бази з центру нігтьової пластини до її кінчика Робиться це за допомогою спеціального плоского манікюрного пензля. Нанесення базового вирівнювального шару можна повторити, щоб добитись ідеально рівної поверхні нігтя. Кожен шар базового засобу сушать в ультрафіолетовій лампі 30 секунд. На завершення на нігті наносять декоративне покриття.

Зауважимо, що для відновлення архітектури нігтя рідкі бази не застосовують, оскільки з ними досить важко працювати - вони не тримають форму і розтікаються. Тому для досягнення гарного результату майстри використовують бази середньої або густої консистенції.

Вирівнювання біогелем - один із найпростіших та ефективних методів відновлення слабких та тонких нігтів. Для цього майстри манікюру використовують прозорий і камуфляжний біогель. Він виглядає на нігтях природно, не містить небезпечних домішок, має лікувальні властивості - стимулює ріст нігтя, зміцнює нігті, активізує вироблення кератину. Працювати з біогелем одне задоволення. Він не тільки дбайливо вирівнює нігтьову пластину, але і доглядає за нігтями. 

Як робиться відновлення нігтя біогелем? 

Першим етапом є підготовка нігтя - виконується апаратний чи обрізний манікюр. Після цього нігтьову пластину треба знежирити за допомогою спеціального засобу. На наступному етапі ніготь покривається базою та полімеризується в ультрафіолетовій лампі. Далі, за допомогою плоского пензля, тонким шаром від центру до краю розподіляється біогель. Зауважимо, що шар біля нігтьових валиків має бути найтоншим - це формує правильну архітектуру нігтя. Після цього нігтьову пластину за нанесеним біогелем необхідно просушити в ультрафіолетовій лампі протягом 30 секунд. На завершення нігті покривають гель-лаком.

Акрилова пудра для вирівнювання забезпечує більш стійке покриття, ніж база чи біогелі. Це і є головною перевагою акрилу над іншими засобами для вирівнювання пластини. Однак зняття цього матеріалу проводиться тільки фрезою. І це єдиний недолік акрилу.

Щоб зробити вирівнювання нігтя за допомогою акрилової пудри необхідно підготувати нігті, виконавши гігієнічний манікюр. Після цього на нігтьову пластину наносять базовий засіб і сушать кожен пальчик окремо в ультрафіолетовій лампі протягом 30 секунд.

На наступному етапі наноситься ще один шар бази, на який розподіляють акрилову пудру. Цей матеріал також зручно наносити за допомогою плоского пензля. Розподіляють акрилову пудру з центра пластини до її вільного краю. Полімеризуємо кожен ніготь окремо в ультрафіолетовій лампі. Залишки акрилу після полімеризації можна струсити. На завершальному етапі нігті покривають фінішною базою і знову просушують в ультрафіолетовій лампі. На завершення нігті покривають гель-лаком.

Як бачите, способів для відновлення архітектури нігтя та вирівнювання нігтьової пластини достатньо. Головне, звернутись за допомогою до кваліфікованого фахівця з досвідом роботи. Тоді навіть самі ламкі та криві нігтики перетворяться на шикарні, здорові, з ідеальним відблиском нігті. 

Бажаємо вам мати розкішний манікюр завжди!


Манікюрний салон Olga Nails

Манікюрний салон Olga Nails

Новака, 27
Ужгород, Закарпаття 88000

Пн. : 8am - 5pm
Вт. : 8am - 5pm
Ср. : 8am - 5pm
Чт. : 8am - 5pm
Пт. : 8am - 5pm
Телефон
+38 (050) 884-80-25

Приєднуйтесь до нас